Hostinec U Boučků - několik důležitých informací

Rezervujte si své místo u nás! Rezervujeme však pouze místa v hostinci a vinárně. Venku se musíte spolehnout na své štěstí...

Obsluhujeme pouze v hostinci. V létě si hosté objednávají a platí vše u baru. Pití a polévku si každý odnáší ihned s sebou a jídlo Vám nosíme ke stolům oproti číslu účtenky, které nahlas vyvoláme. Je to prozatím jediný možný, léty prověřený a fungující systém. Naše zahrádka totiž nemá ohraničený prostor… návštěvníci proudí a korzují, posedávají a  relaxují také v přilehlém „amfiteátru“ a u Jizery, vzdali jsme se proto konceptu klasické restaurační obsluhy.

V letní sezóně (červen, červenec, srpen), kdy je hostinec velmi vytížen, se čekací doba na jídlo může prodloužit… nejsme líní, pomalí ani neschopní, ale velikost kuchyně je vzhledem k starobylé architektuře omezená, mějte prosím trpělivost, děkujeme.

I v zimě u nás bude živo! Připravujeme zajímavý program, můžete se těšit na komorní koncerty, scénická čtení, divadelní představení a besedy se zajímavými osobnostmi.

Jaká je naše kapacita? Hostinec samotný obsahuje zhruba 32 míst k sezení, přilehlá Vinárna, kterou využíváme jako alternativní prostor pro posezení při nepřízni počasí nebo pro uzavřené společnosti skrývá dalších 35 míst. Venkovní zahrádka nabízí zhruba 80 míst k sezení.

 

Čepujeme Svijanské pivo včetně prémiového ležáku "450"

Šéfkuchař Petr Ebel

Petr Ebel má dlouholetou praxi v kvalitních pražských restauracích. Se svým týmem připravuje denně rozmanité polévky a hlavní jídla, která ke klasickému českému hostinci patří. Petr Ebel má navíc bohaté zkušenosti také se zahraniční kuchyní, takže přání na přípravu indických, thajských nebo mexických hostin je po předchozí domluvě možné proměnit ve skutečnost a nebudete litovat!

 

 

Napsali o nás

 

Hostinec u Boučků Vám nabízí vynikající českou kuchyni, svatební hostiny, večírky, oslavy všech druhů, firemní akce.

 

Otevírací doba

ne 11:00 - 19:00 hod.

Rezervace

+420 728 570 958

Adresa

Vranové 1.díl 12, Malá Skála

 

Platba možná v hotovosti i platební kartou, stravenky nepřijímáme.

Hostinec U Boučků, Malá Skála

Vynikající česká kuchyně, kteru pro Vás připravujeme z kvalitních surovin

Boučkův statek, Maloskalská galerie Josefa Jíry

 

Tešíme se na Vaši návštěvu!